Profesor Snape se vždycky postaral o to, aby byly hodiny lektvarů pro nezmijozelské studenty utrpením; na druhou stranu hodiny kouzelných formulí se střeštěným profesorem Kratiknotem má rád skoro každý. Až boj se zlem ale ukáže, že obojí má v arzenálu hrdinů své místo!  

Lektvary a zaklínadla jsou rozšíření pro populární kooperativní hru Boj o Bradavice, které hráčům dává nové způsoby, jak bojovat proti zlu – a také novými situacemi dovede našim hrdinům pěkně zatopit. 

Fanoušci knižní i filmové série určitě ocení novou hrdinku Ginny Weasleyovou, díky které je navíc Boj o Bradavice možné hrát až v pěti lidech. Čtyři balíčky představí nové náročnější situace, ale není se třeba bát, že byste do nich šli nepřipraveni: každý hráč si bude moci vybrat zaklínadlo, které je o to silnější, o co hrdina méně zdraví. Navíc za splnění malých úkolů hráči získávají přísady k vaření lektvarů a mohou tak vylepšit svůj balíček novými kartami, které mají základní a silnější efekt, přístupný pouze když hráč danou kartu odhodí ze hry. 

Zaklínadla a lektvary tematicky krásně rozvíjí magický světa Harryho Pottera a jsou skvělým doplňkem pro ty, kteří chtějí lehce (ale ne nijak děsivě) komplexnější variantu své oblíbené hry. Nezapomeňte také na nová setkání, kouzelné tvory a záporáky, a máte tu rozšíření, které učaruje každému fanouškovi.  

Rozšíření Lektvary a zaklínadla můžete koupit na Planetě Her nebo v dalších doporučených obchodech.

Sdělte nám svůj názor